Пошук по сайту

Історія  лекції  Курсова робота  Рефераты  

Комунальний заклад «дніпропетровський дитячо-юнацький центр міжнародного співробітництва» дніпропетровської обласної ради» наказ

Комунальний заклад «дніпропетровський дитячо-юнацький центр міжнародного співробітництва» дніпропетровської обласної ради» наказ





Сторінка1/6
  1   2   3   4   5   6


УКРАЇНА

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ



КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ ЦЕНТР МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА»

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»
НАКАЗ

14.12.2015р. м. Дніпропетровськ № 97/1

Про підсумки проведення обласного

етапу Всеукраїнської експедиції

учнівської та студентської молоді

„Моя Батьківщина – Україна”

у 2015 році




На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 14.06.2010 №561 “Про Всеукраїнську експедицію учнівської та студентської молоді “Моя Батьківщина – Україна” та враховуючи Положення експедиції (наказ МОНМСУ №81 від 04.02.2013 р. «Про затвердження Положення про Всеукраїнську краєзнавчу експедицію учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна») Дніпропетровським дитячо-юнацьким центром міжнародного співробітництва підведені підсумки обласного етапу експедиції 2015 року.

На обласний етап експедиції “Моя Батьківщина – Україна” в 2015 році надійшло 127 робіт за 6 напрямами з 8 міст та 17 районів області.

На підставі загальних протоколів оцінювання конкурсних робіт журі
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити загальний протокол оцінювання конкурсних робіт та інформацію про проведення обласного етапу Всеукраїнської експедиції “Моя Батьківщина – Україна” 2015 року, що додаються.
2. Рекомендувати до участі у Всеукраїнському етапі та нагородити дипломами І ступеня переможців обласного етапу експедиції 2015 року у напрямах:

«Географія рідного краю»:

- вихованців фізичного гуртка „Еврика” СЗШ № 25 міста Дніпродзержинська за роботу «Прорив» (керівник вчитель фізики Лизуник Г.С.);


«Геологічними стежками України»:

- ученицю 8 класу ЗОШ № 110 Тернівського району міста Кривого Рогу Кравченко Олександру за роботу «Напрямки використання промислових відходів в будівництві у Кривому Розі» (керівник учитель географії Краковська О.М.);

«Духовна спадщина мого народу»:

- учасників краєзнавчого клубу „Пошук” Заплавської ЗОШ Магдалинівського району за роботу «Українська хата від мазанки до котеджу» (керівник заступник директора з виховної роботи, вчитель української мови Кошман Г.І.);
«З попелу забуття»:

- вихованців туристично-краєзнавчого гуртка „Горизонт” ЦДЮТ Криворізького району Штилюк Валерію, Дубінну Аліна, Литвинович Анастасію за роботу «Мої земляки – захисники України – хто вони?» (керівник гуртка, Педюра Г.Т.);

«Із батьківської криниці»:

- ученицю 10 класу ЗОШ № 102 Інгулецького району міста Кривого Рогу, Фоменко Нелю за роботу «Звичаї і обряди, пов’язані з народженням дитини в Україні» (керівник заступник директора з виховної роботи Козаченко С.І.);

«Козацькому роду нема переводу»:

- ученицю 9 класу ЗОШ № 42 Тернівського району міста Кривого Рогу, Горбалінську Владиславу за роботу «Козацтво – неймовірної сили духу слово, неймовірної сили волі народ» (керівник учитель української мови та літератури, керівник етнографічного гуртка „Берегиня” Цицик Г.В.).
3. Нагородити дипломами ІІ ступеня призерів обласного етапу експедиції 2015 – 2016 навчального року у напрямах:
«Географія рідного краю»:

- ученицю групи 11-1 Фінансово-економічного ліцею Амур-Нижньодніпровського району міста Дніпропетровська Міщенко Марію за роботу «Географічні особливості адміністративно-територіальної символіки (на прикладі гербів районів Дніпропетровської області)» (вчитель географії Срібненко О.О.);

- ученицю 10 класу ЗОШ № 55 Тернівського району міста Кривого Рогу Рой Діану за роботу «Антропогенні зміни природного середовища побутовими відходами – реалії сьогодення» (керівник учитель географії Печеневська Н.М.);
«Геологічними стежками України»:

- ученицю 9 класу ЗОШ № 111 Жовтневого району міста Кривого Рогу Павлиш Аліну за роботу «Регіональні аспекти формування сейсмічної складової екологічної небезпеки Кривого Рогу» (вчитель географії Павлиш О.О.);

- ученицю 9 класу ЗОШ № 102 Інгулецького району міста Кривого Рогу, Власенко Аліну за роботу «Гранулометричний аналіз залізничних кварцитів Інгулецького родовища Дніпропетровської області» (керівники доцент кафедри геології і прикладної мінералогії ДВНЗ „КНУ”, кандидат геологічних наук Харитонов В.М. та учитель географії Вознюк Т.М.);

«Духовна спадщина мого народу»:

- ученицю групи 11-1 Фінансово-економічного ліцею Амур-Нижньодніпровського району міста Дніпропетровська Носач Анастасію за роботу «Видатні пам’ятки архітектури Дніпропетровська» (керівник учитель географії Срібненко О.О.);

- учениць 8 класу гімназії № 39 м. Дніпродзержинська Патоку Віолету та Шевченко Анастасію за роботу: «Коваль слова… (Життя та творча діяльність Олекси Коваленка)» (керівник учитель історії та суспільствознавчих наук Гурська В.М. та науковий консультант завідувач музею гімназії Юрченко Т.В.);
«З попелу забуття»:

- учнів 10 класу ЗОШ № 3 міста Марганцю Муль Маргариту, Лису Тетяну, Фролова Віталія та Зімненко Сергія за роботу «Герой нашого часу – ветеран АТО Кулінко Володимир Миколайович» (керівник учитель історії
Супрун А.В.);

- учнів 9-11 класів Магдалинівської ЗОШ Магдалинівського району за роботу: «Не залишаємось осторонь життя» (керівник соціальний педагог Тернієвська С.С.);
«Із батьківської криниці»:

- учнів 8 класу Курилівської СЗШ Петриківського району Квак Єлизавету, Патинка Дениса, Геймура Дмитра за роботу «Толока як один з прикладів традицій українців» ( керівник вчитель географії Патинка Л.І.);
«Козацькому роду нема переводу»:

- ученицю 10 класу СЗШ № 34 міста Дніпродзержинська Подорожко Поліну за роботу «Пісенна історія козацьких старожитніх поселень Дніпропетровщини» (учитель трудового навчання, вчитель-методист Пономаренко Н.В.);

- вихованців туристсько-краєзнавчого гуртка ЦТКЕУМ „Мандрівник” Саксаганського району міста Кривого Рогу за роботу «Нащадки козацького роду» (керівник Бобровська Л.В.).

4. Нагородити дипломами ІІІ ступеня призерів обласного етапу експедиції 2015 – 2016 навчального року у напрямах:

«Географія рідного краю»:

- членів гуртка пішохідного туризму „AURORA BOREALIS” ЗСШ № 4 Дзержинського району міста Кривого Рогу Левчик Саву, Трєпухалову Віолетту за роботу «Лісопарковий ландшафт Кривого Рогу» (керівник Артеменко І.В.); - ученицю 10 класу НВК № 26 міста Дніпродзержинська Новоселець Ірину за роботу «Дослідження територіальних особливостей розміщення об’єктів сільського господарства Дніпропетровської області з урахуванням антропогенного впливу» (керівник учитель географії та біології, учитель-методист Сліпченко О.П.);

«Геологічними стежками України»:

  • учнів 9-10 класів ЗОШ № 8 міста Павлограда за роботу «Екологічні проблеми річкових систем м. Павлограда» (керівники вчитель географії
    Лупир Т.М. та педагог-організатор Дорогих О.О.);

  • учнів 11 класу Магдалинівської ЗОШ Магдалинівського району Соломяного Тараса та Страшко Олександра за роботу «Фізико-географічна характеристика кар’єру будівельних матеріалів Магдалинівського цегельного заводу» (керівник учитель економіки Судьєв С.В.);


«Духовна спадщина мого народу»:

- учня 8 класу ЗОШ № 9 міста Марганця за роботу «Завжди й в усьому молодець – Іван Миколайович Молодець» (керівник учитель біології
Єсипова Н. С.);

- учениць ЗОШ № 101 Інгулецького району міста Кривого Рогу Панову Софію, Суслу Анастасію, Дібрівну Дар’ю за роботу «Співучі душі мого краю» (керівники вчителя початкових класів Дуба Н.В. та Синявська Л.О.);

- ученицю 9 класу педагогічної гімназії Довгинцівського району міста Кривого Рогу Мартову Ірину за роботу: «Традиційне ручне килимарство Середньої Наддніпрянщини: історія, традиції та перспективи розвитку» (керівник учитель образотворчого мистецтва Біла І.В.);

«З попелу забуття»:

- ученицю 9 класу ЗОШ № 126 Жовтневого району міста Кривого Рогу Андрюхіну Олену за роботу «Заручники Другої Світової (за документами і спогадами колишніх в’язнів концентраційного табору Равенсбрюк)» (учитель історії Гончар Т.М. та вчитель географії Ігнатова Л.І.) ;

- членів пошукової групи „Пам’ять” СЗШ № 44 міста Дніпродзержинська Благову Катерину та Забудько Діану за роботу «Час обрав нас» (учитель історії Шелаєва Н.В.);
«Із батьківської криниці»

- вихованку творчого об’єднання „Художнє оздоблення одягу” ЦПО „Зміна” Центрально-Міського району міста Кривого Рогу Ліщину Ксенію за роботу «Розкриття краси духовного надбання українського народу через театральне дійство» (керівник творчого об’єднання „Художнє оздоблення одягу” Страх І.І.);

- членів туристсько-краєзнавчого гуртка „Мандрівник” Будинку дитячої творчості Дніпропетровського району за роботу «Відголосся легенд рідного краю» (керівник Діденко-Соколовська Є.М.);

«Козацькому роду нема переводу»:

- учня 9 класу ЗОШ № 14 Саксаганського району міста Кривого Рогу, Боброва Максима за роботу «Козацьке військове мистецтво» (учитель історії та правознавства Яшина К.М.);

- ученицю 11 класу гімназії № 95 Дзержинського району міста Кривого Рогу Терзієву Дар’ю за роботу «Вишивка одягу та предметів побуту козацької старшини ХVII – XVIII ст.» (керівник Дзюбенко О. В.).

5. Методисту Антипенко Г. С.:

5.1. Направити роботи переможців обласного етапу для участі у Всеукраїнському етапі зазначеної експедиції.

5.2. Підготувати до оприлюднення на сайті Центру перелік краєзнавчих робіт для використання педагогами регіону в подальшій роботі.

5.3. Направити до районних і міських управлінь та відділів освіти Дніпропетровської області для використання в подальшій роботі інформацію та загальний протокол за підсумками проведення обласного етапу експедиції, що додаються.

6. Винести подяку членам журі: методисту ДДЮЦМС, кандидату історичних наук, Антипенко Ганні Сергіївні, працівникам Дніпропетровського національного університету імені О. Гончара: викладачам кафедри Всесвітньої історії, кандидату історичних наук, Венгеру Альберту Григоровичу та кандидату історичних наук, Дяченко Ользі Володимирівні, аспіранту кафедри історії України Маслюченку Сергію Петровичу та завідувачу навчальної лабораторії археології кафедри джерелознавства та архівознавства Іванцову Артему Валентиновичу.

7. Організацію виконання даного наказу покласти на методиста Антипенко Г. С., контроль залишаю за собою.


Директор Н. Г. Гончар

ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом КЗ “ДДЮЦМС” ДОР

від 14.12.2015 № 97/1


Загальний протокол оцінювання конкурсних робіт

обласного етапу Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина – Україна» 2015 р.


п/п

Назва роботи

Виконавці - автори

Керівник

Навчальний заклад

Район, місто

Бали

Місце




1

2

3

4

5

6

7

Напрям:Географія рідного краю

1

Перлини Культури

члени пошукової групи „Джерело”

Томчук А.В., учитель географії

Культурянська ЗОШ

П’ятихатський район

59




2

Без назви

Немеш Ірина, учениця 9 кл.

Ющук С.І., керівник пошукової групи

Миколаївська ЗОШ

Софіївський район

46,3




3

Демографічний портрет школи

Чулкова Євгенія, учениця
9 кл.

Савченко С.А., вчитель географії

СЗШ № 12

м. Новомосковськ

61




4

Сільське господарство Криничанщини. Зернові культури.

Шевченко Альона, учениця 9 кл.

Шевченко Н.М., учитель географії

Маломихайлівська СЗШ

Криничанський район

44




5

Географія Дебальцівського краю

члени еколого-натуралістичного гуртка „Зелений маяк”

Педик О.М., учитель географії

Дебальцівський НВК

Васильківський район

40,3




6

Без назви

члени еколого-натуралістичного гуртка „Екодрузі” (Завражний Владислав, Радченко Аліна, Шумєєв Володимир)

Радченко С.А., вчитель географії

Новогригорівський НВК

Васильківський район

44,3




7

Клімат Кривого Рогу

вихованці гуртка „Туристи-краєзнавці”

Ярков Я., керівник гуртка „Туристи-краєзнавці”

ЦТКЕУМ „Вершина”

м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район

66,7




8

Радонове родовище – перлина Криворіжжя

Невінчана Анна, Балагура Дар’я, (учениці 11 кл.)

Грицай О.В., вчитель

ЗОШ № 114

м. Кривий Ріг, Інгулецький район

64




9

Лісопарковий ландшафт Кривого Рогу

члени гуртка пішохідного туризму „AURORA BOREALIS” ( Левчик Сава, Трєпухалова Віолетта)

Артеменко І.В., керівник гуртка

ЗСШ № 4

м. Кривий Ріг, Дзержинський район

74,3

3

10

Моє місто

вихованці гуртка „Географи-краєзнавці”

Троценко С.А., керівник гуртка

ЦТКЕУМ „Мандрівник”

м. Кривий Ріг, Саксаганський район

54,7




11

Туристичними шляхами

вихованці гуртка „Географи-краєзнавці”

Троценко С.А., керівник гуртка

ЦТКЕУМ „Мандрівник”

м. Кривий Ріг, Саксаганський район

61




12

Карачун

Шейченко П.О., учень 8 кл.

Кот Т.Ю., вчитель хімії

ЗОШ № 2

м. Кривий Ріг, Саксаганський район

63




13

Сучасний стан природних компонентів балки Беляєва та ступінь їх антропогенної перетвореності

Соколовська Анастасія, учениця 11 кл.

Осматеско Т.В., вчитель географії, Квітка О.В., керівник гуртка „Фотоекологи” КПНЗ „Станція юних натуралістів”

ЗОШ № 32

м. Кривий Ріг, Жовтневий район

70,7




14

Антропогенні зміни природного середовища побутовими відходами – реалії сьогодення

Рой Діана, учениця 10 кл.

Печеневська Н.М., учитель географії

ЗОШ № 55

м. Кривий Ріг, Тернівський район

77,3

2

15

Мальовничі краєвиди нашими руками

члени пошукової групи гуртка „Юні лісівники”

Пархоменко Н.Н., керівник гуртка

КПНЗ „Станція юних натуралістів”

м. Кривий Ріг, Тернівський район

68




16

Прорив

члени фізичного гуртка „Еврика”

Лизуник Г.С., вчитель фізики

СЗШ № 25

м. Дніпродзержинськ

83

1

17

Дослідження територіальних особливостей розміщення об’єктів сільського господарства Дніпропетровської області з урахуванням антропогенного впливу

учні 10 кл.

Сліпченко О.П., учитель географії та біології, учитель-методист

НВК № 26

м. Дніпродзержинськ

72,3

3

18

Фізико-географічний опис природних умов Томаківського району Дніпропетровської області

Макарова Ольга, Баландіна Марина, Петренко Денис (учні 9-11 кл.)

Коваленко О.Г., учитель географії

Томаківська ЗОШ № 1

Томаківський район

46,8




19

Без назви

Муренко Анастасія, учениця 8 кл.

_____

НСШ № 5

м. Нікополь

Знято відповідно до п. 5 .2 Положення про конкурс

20

Найдовша набережна у Європі

учні 8 кл.

Дідук О.В.

ЗОШ № 50

м. Дніпропетровськ, Новокодацький (Ленінський) район

Знято відповідно до п. 5 .2 Положення про конкурс

21

Географічні особливості адміністративно-територіальної символіки (на прикладі гербів районів Дніпропетровської області)

Міщенко Марія, учениця групи 11-1

Срібненко О.О., вчитель географії

Фінансово-економічний ліцей

м. Дніпропетровськ, Амур-Нижньодніпровський район

78,7

2

22

Ой, Дніпро, Дніпро

учасники краєзнавчого гуртка

Пшенічнікова В.С., керівник гуртка

ЦДЮТ

Солонянський район

Знято відповідно до п. 5 .2 Положення про конкурс


Напрям: Геологічними стежками України

23

Надра Межівщини

члени гуртка „Географічне краєзнавство” (Костиря Євгенія, Коваленко Поліна, Білицька Анна)

Ілюшина О.В., вчитель географії

Межівська СЗШ

Межівський район

57,7




24

Без назви

учні 10-11 кл.

Гузар С.В., педагог-організатор

Варварівська СЗШ

Синельниківський район

55




25

Вивчення геологічної будови, родовищ корисних копалин, кар’єрів будівельних матеріалів околиць селища Роздори, Синельниківського району

Рогозіна Тетяна, Ткаченко Крістіна (учениці 8 кл.)

Зіменюк Л.К., учитель географії і біології

Роздорська СЗШ

Синельниківський район

56,7




26

Екологічні проблеми річкових систем м. Павлограда

учні 9-10 кл.

Лупир Т.М, вчитель географії, Дорогих О.О., педагог-організатор

ЗОШ № 8

м. Павлоград

71,3

3

27

Фізико-географічна характеристика кар’єру будівельних матеріалів Магдалинівського цегельного заводу

Соломяний Тарас, Страшко Олександр, учні 11 кл.

Судьєв С.В., учитель економіки

Магдалинівська ЗОШ

Магдалинівський район

71,3

3

28

Напрямки використання промислових відходів в будівництві у Кривому Розі

Кравченко Олександра, учениця 8 кл.

Краковська О.М., учитель географії

ЗОШ № 110

м.Кривий Ріг, Тернівський район

81,3

1

29

Краплина життя Криворіжжя

Бикова Олександра, Ухова Ірина, Косякіна Ольга (учениці 7, 10 кл.)

Білоножко А.М., учитель географії

ЗОШ № 108

м. Кривий Ріг, Довгинцівський район

68




30

Кольорові індекси бурилів Волині

Овчаренко Елла

Харитонов В.М., доцент кафедри геології і прикладної мінералогії ДВНЗ „КНУ”, кандидат геологічних наук

Природничо-науковий ліцей

м. Кривий Ріг, Саксаганський район

67




31

Регіональні аспекти формування сейсмічної складової екологічної небезпеки Кривого Рогу

Павлиш Аліна, учениця
9 кл.

Павлиш О.О., вчитель географії

ЗОШ № 111

м. Кривий Ріг, Жовтневий район

76,7

2
  1   2   3   4   5   6

поділитися в соціальних мережах



Схожі:

Комунальний заклад «дніпропетровський дитячо-юнацький центр міжнародного...
Про проведення Всеукраїнської історико-географічної експедиції „Історія міст І сіл України” протягом березня – квітня 2014 підведені...

Програма обласної краєзнавчої конференці учнівської молоді «київщина козацька»
Департамент освіти І науки Київської обласної державної адміністрації, Комунальний заклад Київської обласної ради «Центр творчості...

Департамент освіти І науки Київської облдержадміністрації Київський...
Комунальний заклад Київської обласної ради Центр творчості дітей та юнацтва Київщини

План роботи закладу
Комунальний заклад «навчально-виховне об’єднання «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №20 – дитячий юнацький центр...

Комунальний заклад київської обласної ради
Протокол засідання методичної ради Комунального заклади Київської обласної ради Центр творчості дітей та юнацтва Київщини

Департамент освіти І науки київської обласної державної адміністрації...
Збірник виступів учасників обласної краєзнавчої конференції учнівської молоді «Київщина – мій заповітний край» у секції «Шевченко...

Керівництво роботою музею. Планування роботи. Музейна рада
Комунальний заклад київської обласної ради «центр творчості дітей та юнацтва київщини»

Методичний посібник 2013 Рекомендовано Вченою радою Київського обласного...
Комунальний заклад київської обласної ради «центр творчості дітей та юнацтва київщини»

Програма гуртка біла Церква, 2013 Рекомендовано Вченою радою Київського...
Комунальний заклад Київської обласної ради Центр творчості дітей та юнацтва Київщини

Комунальний заклад «нововодолазький санаторний навчально-виховний...
Харківської обласної ради в 2015/2016 навчальному році працюватиме над єдиною проблемною темою: «Впровадження інформаційно-комунікативних...



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації




i.ocvita.com.ua
Головна сторінка