Пошук по сайту

Історія  лекції  Курсова робота  Рефераты  

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області





Сторінка1/3
  1   2   3
Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3

з поглибленим вивченням іноземних мов

Тернопільської міської ради Тернопільської області




вул. Грушевського, 3, м. Тернопіль, 46001, тел. 52-13-17, 52-68-50, 52-38-92,

e-mail: centrschool3@ukr.net Код ЄДРПОУ 14040173
НАКАЗ
14.09.2016 № 133
Про організацію роботи

учителів-предметників

з підготовки учнів до ЗНО,

ДПА, олімпіад, конкурсів

та тестувань у 2016-2017 н.р.

Відповідно до річного плану роботи школи вчителі здійснюють підготовку учнів до участі в олімпіадах та творчих конкурсах, допомагають старшокласникам у підготовці до ЗНО, ДПА, здачі тестів на сертифікати IELTS (рівень В2), TOEFL, для підготовки до міжнародної програми Flex. І такі види роботи дають вагомі результати.

Так у 2015-2016 н.р. школярі показали високий рівень підготовки у ІІ, ІІІ та IV етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад. 64 учні школи виявили творче мислення, високий рівень знань та вміння застосовувати їх на практиці і стали призерами ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Зокрема:

п/п

ПІП учня

Клас

Навчальний предмет

ПІП вчителя

Місце

1.

Оплета Ольга

8-Б

хімія

Іщенко О.К.

І

2.

Малецький Денис

9-В

хімія

Іщенко О.К.

ІІ

3.

Базюк Марта

10-В

хімія

Іщенко О.К.

ІІ

4.

Мочульська Вікторія

11-А

хімія

Іщенко О.К.

ІІ

5.

Макарчук Богдан

10-А

хімія

Іщенко О.К.

ІІІ

6.

Борисова Юля

7-А

хімія

Іщенко О.К.

ІІІ

7.

Мочульська Вікторія

11-А

укр. мова і літ.

Сагайдак В.З.

І

8.

Лукащук Василь

7-Б

укр. мова і літ.

Канак В.М.

І

9.

Оплета Ольга

8-Б

укр. мова і літ.

Мужилівська О.І.

ІІ

10.

Савка Олеся

8-В

укр. мова і літ.

Гандзій Н.Б.

ІІ

11.

Романишин Оксана

9-В

укр. мова і літ.

Гунтик О.В.

ІІ

12.

Базюк Марта

10-В

укр. мова і літ.

Шендеровська Л.В.

ІІІ

13.

Вітрова Софія

10-Б

укр. мова і літ.

Сашайдак В.З.

ІІІ

14.

Гутик Денис

9-А

укр. мова і літ.

Мужилівська О.І.

ІІІ

15.

Мочульська Вікторія

11-А

англійська мова

Новікова Л.Є.

ІІ

16.

Прокопів Соломія

11-В

англійська мова

Маслюк Т.П.

ІІ

17.

Скідан Наталя

10-А

англійська мова

Чорна А.М.

ІІ

18.

Романишин Оксана

9-В

англійська мова

Гречкосій І.Є.

ІІ

19.

Озірянська Анастасія

8-В

англійська мова

Слободян Л.О.

ІІ

20.

Хомишин Олександра

8-В

англійська мова

Дідик О.В.

ІІ

21.

Зацепанюк Софія

11-Б

англійська мова

Новікова Л.Є.

ІІІ

22.

Савіцьку Тетяну

10-А

англійська мова

Тарасенко О.Л.

ІІІ

23.

Бобко Анастасія

10-Б

англійська мова

Тарасенко О.Л.

ІІІ

24.

Якимець Вікторія

10-А

англійська мова

Чорна А.М.

ІІІ

25.

Луцишин Тетяна

9-Б

англійська мова

Розум Н.О.

ІІІ

26.

Оплета Ольга

8-Б

англійська мова

Дідик О.В.

ІІІ

27.

Яремчук Інна

8-А

англійська мова

Слободян Л.О.

ІІІ

28.

Макарчук Богдан

10-А

астрономія

Орлова Н.В.

ІІІ

29.

Гуменний Владислав

6-Б

математика

Климчук В.Я.

ІІ

30.

Мочульська Вікторія

11-А

математика

Базюк О.Я.

ІІІ

31.

Цвик Дмитро

9-В

історія

Курилович Г.В.

ІІ

32.

Вітрова Софія

10-В

історія

Морозюк Г.С.

ІІ

33.

Вишневський Богдан

11-А

історія

Морозюк Г.С.

ІІІ

34.

Савка Олеся

8-В

біологія

Судомир Л.М.

І

35.

Базюк Марта

10-В

біологія

Судомир Л.М.

І

36.

Шуль Олена

11-А

біологія

Судомир Л.М.

ІІ

37.

Вітрова Софія

10-Б

французька мова

Сисак І.С.

І

38.

Савка Олеся

8-В

французька мова

Сагайдак К.О.

І

39.

Прокопів Соломія

11-В

французька мова

Нагорна Н.М.

ІІ

40.

Луцишин Тетяна

9-Б

французька мова

Нагорна Н.М.

ІІ

41.

Лукащук Василь

7-Б

французька мова

Сисак І.С.

ІІ

42.

Степанюк Тетяна

9-В

французька мова

Сагайдак К.О.

ІІІ

43.

Якимець Вікторія

10-А

німецька мова

Бойко І.Л.

І

44.

Вишневська Єлизавета

8-В

німецька мова

Каськів О.Л.

ІІ

45.

Семчишин Павло

8-В

німецька мова

Каськів О.Л.

ІІІ

46.

Лобас Роман

11-Б

економіка

Бердей О.В.

І

47.

Мочульська Вікторія

11-А

географія

Слотюк В.М.

І

48.

Білозецька Христина

9-Б

географія

Слотюк В.М.

І

49.

Савка Олеся

8-В

географія

Бердей О.В.

І

50.

Кравчук Соломія

11-В

географія

Слотюк В.М.

ІІІ

51.

Вітрова Софія

10-Б

екологія

Судомир Л.М.

І

52.

Ратушна Аліна

11-Б

екологія

Судомир Л.М.

ІІ

53.

Мочульська Вікторія

11-А

фізика

Орлова Н.В.

І

54.

Мочульський Ростислав

9-А

фізика

Орлова Н.В.

І

55.

Хомишин Олександра

8-В

фізика

Орлова Н.В.

І

56.

Базюк Марта

10-В

фізика

Орлова Н.В.

ІІ

57.

Оплета Ольга

8-Б

фізика

Орлова Н.В.

ІІІ

58.

Федун Юлія

11-А

правознавство

Морозюк Г.С

І

59.

Бобко Настя

10-Б

правознавство

Морозюк Г.С

ІІ

60.

Тхорик Юлія

10-А

правознавство

Морозюк Г.С

ІІІ

61.

Луцишин Тетяна

9-Б

правознавство

Морозюк Г.С

ІІІ

62.

Фурдела Артем

10-В

інформ. технології

Драпак О.М.

ІІ

63.

Макарчук Юлія

10-В

образ. м-цтво

Філь К.Д.

ІІ

64.

Матвійків Олена

9-А

образ. м-цтво

Філь К.Д.

ІІІ
  1   2   3

поділитися в соціальних мережах



Схожі:

План роботи тернопільської спеціалізованої школи з поглибленим вивченням...
Розділ І. Організаційні заходи щодо реалізації Закону України "Про загальну середню освіту"

Географічне положення, природні умови І ресурси Тернопільської області. 9 клас
Спеціалізована загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів з поглибленими вивченням іноземних мов смт. Залізці

Звіт директора Комунального закладу освіти «Спеціалізована школа...
Звіт директора Комунального закладу освіти «Спеціалізована школа №7 з поглибленим вивченням іноземних мов» Дніпропетровської міської...

Китай
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов смт Залізці

Дослідження структурно семантичних особливостей номінативних одиниць...
Науковий керівник: Тарнева Олена Едуардівна, вчитель англійської мови Криворізької загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ...

Білоцерківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №12 з поглибленим...
Головною проблемою сучасної школи є опанування учнями вмінь та навичок саморозвит­ку та самовиховання творчої особис­тості, що значною...

Організація виховної роботи з національно-патріотичного виховання...
Добропільському навчально-виховному комплексі Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів

Л. А. Василевська вчитель Башуківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
Ради відноситься до Кременецького району Тернопільської області, знаходиться на півдні Кременеччини І межує: на півночі з селом Старим...

Перелік навчальних закладів системи освіти Київської області, де...
Морозівський навчально-виховний комплекс «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів...

Уроку
Жовтоводської гуманітарної гімназії імені Лесі Українки з поглибленим вивченням іноземних мов при Дніпропетровському національному...



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації




i.ocvita.com.ua
Головна сторінка